• Neem contact met ons op

    Wij staan je graag te woord

Vestigingen

Croeselaan

Van der Goesstraat 52
3521 TM Utrecht
T: 088-1661022
E: croeselaan@newstylehealthcenters.com

Hoograven

Hoogravenseweg 28
3523 TL Utrecht
T: 088-1661024
E: hoograven@newstylehealthcenters.com

Utrecht/Maarssen

Ambachtsweg 54
3542 DH Utrecht
T: 088-1661023
E: maarssen@newstylehealthcenters.com

Oudegracht

Oudegracht 252
3511 NV Utrecht
T: 088-1661025
E: oudegracht@newstylehealthcenters.com

Ondiep/Thorbeckepark

Thorbeckelaan 18d
3552 CS Utrecht
T: 088-1661026
E: thorbecke@newstylehealthcenters.com

Oudwijk

Oudwijkerdwarsstraat 104-106
3581 LH Utrechtt
T: 088-1661027
E: oudwijk@newstylehealthcenters.com

Leidsche Rijn

Fletcher Hendersonstraat 47
3543 GL Utrecht
T: 088-1661028
E: leidscherijn@newstylehealthcenters.com

Vianen

Lijnbaan 9
4132 CB Vianen
T: 088-1661029
E: vianen@newstylehealthcenters.com

Maarssen/Bisonspoor

Safariweg 302
3605 ME Maarssen
T: 088-1661030
E: bisonspoor@newstylehealthcenters.com

De Meern

Castellumlaan 4
3454 VB De Meern
T: 088-1661032
E: demeern@newstylehealthcenters.com

Zuilen

Minister Talmastraat 20-22
3555 GH Utrecht
T: 088-1661031
E: zuilen@newstylehealthcenters.com

Lombok Groeneweg

Groeneweg 46
3531 VG Utrecht
T: 088-1661034
E: lombok@newstylehealthcenters.com

Newstyle Nieuwegein

Constructieweg 2a
3433 NN Nieuwegein
T: 088-1661035
E: nieuwegein@newstylehealthcenters.com

Newstyle Leiden

Langegracht 65B
2312 NW Leiden
T: 088-1661036
E: langegracht@newstyleleiden.nl

Contactgegevens algemeen

Ledenadministratie

Voor vragen m.b.t. incasso’s, opschorten en opzeggen. Voor algemene vragen kan je ook bij jouw Newstyle locatie terecht.
Bereikbaar: ma t/m vrij 08.00 - 16:00 uur
T: 088-1661000
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com Alleen voor leden van Newstyle Leiden: ledenadmin@newstyleleiden.nl

Ledenadministratie Leiden

Alleen voor leden van Newstyle Leiden
E: betaalbaarsportenleiden@gmail.com

Service

Vragen over inloggen en reserveren voor groepslessen
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Crediteurenadministratie

Voor vragen over facturen (alleen zakelijk)
Bereikbaar: ma t/m do 9.00 - 17.00 uur
T: 088-1661012
E: financien@newstylehealthcenters.com

Bedrijfsfitness

Voor vragen of offertes m.b.t. fitnessaanbod aan bedrijven
T: 088-1661000
E: bedrijfsfitness@newstylehealthcenters.com

Marketing

Voor advertenties, adverteren bij Newstyle en evenementen
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Groepslescoördinatie

Bestemd voor docenten: Voor sollicitaties en vragen over lessen.
T: 088-1661099
E: groepsles@newstylehealthcenters.com

Personal Training

Voor informatie en het boeken van een eerste afspraak kunt u contact opnemen met de ledenadministratie. ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Newstyle Nieuws

  • De eerste Newstyle Outdoor Lessen zijn een succes!

    De eerste Newstyle Outdoor Lessen zijn een succes!

    Wij zijn deze week succesvol van start gegaan met onze Outdoor Lessen! Hieronder een impressie.Lees meer »
  • Outdoor Groepslessen

    Outdoor Groepslessen

    Gewaardeerde leden, Vanaf maandag 18 mei bieden wij de volgende outdoor groepslessen aan: Pilates Een training waarbij houding, stabiliteit, coördinatie, ademhaling en focus op lichaam en geest het uitgangspunt is. BodyAttack van Les Mills High-energy intervaltraining voor een betere conditie …Lees meer »
  • Outdoor Fitness

    Outdoor Fitness

    Gewaardeerde leden, Vanaf maandag 18 mei bieden wij de volgende outdoorlessen aan: BBB Spierversterkende oefeningen gericht op benen, billen en buik. MetCon Focus op aerobe en anaerobe training met gebruik van het eigen lichaamsgewicht. Hogere intensiteit trainingen met lage belasting …Lees meer »

Instagram

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!