• Neem contact met ons op

    Wij staan u graag te woord

Social Media

Vestigingen

Croeselaan

Van der Goesstraat 52
3521 TM Utrecht
T: 088-1661022
E: croeselaan@newstylehealthcenters.com

Hoograven

Hoogravenseweg 28
3523 TL Utrecht
T: 088-1661024
E: hoograven@newstylehealthcenters.com

Utrecht/Maarssen

Ambachtsweg 54
3542 DH Utrecht
T: 088-1661023
E: maarssen@newstylehealthcenters.com

Oudegracht

Oudegracht 252
3511 NV Utrecht
T: 088-1661025
E: oudegracht@newstylehealthcenters.com

Ondiep/Thorbeckepark

Thorbeckelaan 18d
3552 CS Utrecht
T: 088-1661026
E: thorbecke@newstylehealthcenters.com

Oudwijk

Oudwijkerdwarsstraat 104-106
3581 LH Utrechtt
T: 088-1661027
E: oudwijk@newstylehealthcenters.com

Leidsche Rijn

Fletcher Hendersonstraat 47
3543 GL Utrecht
T: 088-1661028
E: leidscherijn@newstylehealthcenters.com

Vianen

Lijnbaan 9
4132 CB Vianen
T: 088-1661029
E: vianen@newstylehealthcenters.com

Maarssen/Bisonspoor

Safariweg 302
3605 ME Maarssen
T: 088-1661030
E: bisonspoor@newstylehealthcenters.com

De Meern

Castellumlaan 4
3454 VB De Meern
T: 088-1661032
E: demeern@newstylehealthcenters.com

Zuilen

Minister Talmastraat 20-22
3555 GH Utrecht
T: 088-1661031
E: zuilen@newstylehealthcenters.com

Lombok Groeneweg

Groeneweg 46
3531 VG Utrecht
T: 088-1661034
E: lombok@newstylehealthcenters.com

Newstyle Nieuwegein

Constructieweg 2a
3433 NN Nieuwegein
T: 088-1661035
E: nieuwegein@newstylehealthcenters.com

Newstyle Leiden

Langegracht 65B
2312 NW Leiden
T: 088-1661036
E: langegracht@newstyleleiden.nl

Contactgegevens algemeen

Ledenadministratie

Voor vragen m.b.t. incasso’s, opschorten en opzeggen. Voor algemene vragen kan je ook bij jouw Newstyle locatie terecht.
Bereikbaar: ma t/m vrij 08.00 - 16:00 uur
T: 088-1661000
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Ledenadministratie Leiden

Alleen voor leden van Newstyle Leiden
E: ledenadmin@newstyleleiden.nl

Service

Vragen over inloggen en reserveren voor groepslessen
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Crediteurenadministratie

Voor vragen over facturen (alleen zakelijk)
Bereikbaar: ma t/m do 9.00 - 17.00 uur
T: 088-1661012
E: financien@newstylehealthcenters.com

Bedrijfsfitness

Voor vragen of offertes m.b.t. fitnessaanbod aan bedrijven
T: 088-1661000
E: bedrijfsfitness@newstylehealthcenters.com

Marketing

Voor advertenties, adverteren bij Newstyle en evenementen
E: ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Groepslescoördinatie

Bestemd voor docenten: Voor sollicitaties en vragen over lessen.
T: 088-1661099
E: groepsles@newstylehealthcenters.com

Personal Training

Voor informatie en het boeken van een eerste afspraak kunt u contact opnemen met de ledenadministratie. ledenadmin@newstylehealthcenters.com

Newstyle Nieuws

  • Versoepeling corona veiligheidsmaatregelen

    Versoepeling corona veiligheidsmaatregelen

    Scroll down for english U heeft ons gevraagd om onze corona-veiligheidsmaatregelen te versoepelen. Uw mening is uitermate belangrijk voor ons en leidend, maar elke versoepeling brengt ook de nodige uitdagingen met zich mee. Wij zijn bereid alle versoepelingen door te …Lees meer »
  • Compensatiemogelijkheden & Aanbod Groepslessen

    Compensatiemogelijkheden & Aanbod Groepslessen

    Scroll down for English version Compensatiemogelijkheden Onze centra zijn per 1 juli heropend! Dit betekent dat u weer gebruik kunt maken van onze faciliteiten en diensten, uiteraard conform RIVM-maatregelen. (Let op: u dient te reserveren voor Vrij Fitness via de …Lees meer »
  • Zomerrooster 2020

    Zomerrooster 2020

    Tijdens de zomerperiode (t/m 30 augustus) gelden er voor enkele locaties aangepaste openingstijden en/of zijn er wijzigingen in het groepslesrooster.Lees meer »

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

BELANGRIJK NIEUWS

Door het corona-virus en de bijbehorende maatregelen en hygiëne-standaarden is onze dienstverlening anders dan u van ons gewend bent.

Graag verwijzen wij u door naar het laatste nieuws over de heropening, onze aangepaste huisregels* en de handleiding voor ons reserveringssysteem, MyLogifit.

Houd de nieuwsberichten op de website en onze social media kanalen in de gaten voor de laatste updates.

*De huisregels voor Newstyle Leiden kunnen afwijken.